اعمار بیچ فرانت

جستجوی پیشرفته

اعمار بیج فرانت در دبی

اعمار بیچ فرانت در دبی - خرید ملک در اعمار بیچ فرانت - املاک یونایتدسون

خرید ملک در اعمار بیچ فرانت یک گزینه جدید برای سرمایه‌گذاران است؛ اما درباره این شهرک فوق‌العاده چه می‌دانید؟ اعمار بیج فرانت یک شهرک جزیره‌ای مسکونی خیره‌کننده است که در یک جزیره محصور بین مارینا دبی و پالم جمیرا واقع‌شده است. این شهرک شرایط فوق‌العاده‌ای برای خرید ملک را برای کسانی‌که علاقه‌مند خرید ملک در دبی هستند، فراهم می‌کند. اعمار بیج فرانت یک زندگی لوکس با معماری پیشرفته و چشم‌اندازهای خیره‌کننده از دریا را ارائه می‌دهد. ساکنان اعمار بیج فرانت دسترسی انحصاری به یک نوار ساحلی به طول 750 متر در دو طرف خانه خود خواهند داشت، همچنین دسترسی به مکان‌های دیدنی شهرک با امکانات رفاهی درجه یک، آن را به مکانی ایده‌آل برای خرید ملک در اعمار بیچ فرانت تبدیل می‌کند

امکانات زندگی در اعمار بیج فرانت

منطقه اعمار بیچ فرانت در دبی - خرید ملک در دبی - املاک یونایتدسون

 • امکانات رفاهی

اعمار بیج فرانت دارای طیف وسیعی از رستوران‌های خوب، یک مرکز خرید بزرگ به مساحت 194000 فوت مربعی، هتل مجهز و پنج ستاره Address Hotels و یک ساحل خصوصی تقریباً 5000 فوت مربع است. این ویژگی‌ها نظر هرکسی را که به خرید ملک در دبی علاقه‌مند‌است به خود جلب می‌کند.

این منطقه با 1100 اسکله برای قایق‌های تفریحی، ساختمان‌های آپارتمانی، برگزاری رویدادها، فروشگاه‌های متنوع، رستوران‌ها، خدمات عمومی و دفاتر، تبدیل به بزرگترین اسکله در دبی خواهد شد و گزینه بسیار مناسبی برای خرید ملک در دبی است. علاوه بر موارد فوق، بندر دبی دارای 2 ترمینال تفریحی با مساحت 150000 فوت مربع است که می‌تواند 6000 مسافر را جابجا کند.

 • دسترسی‌های جاده‌ای بیج فرانت اعمار

ساحل اعمار در مجاورت جزیره مصنوعی معروف پالم جمیرا قرار دارد و به جاده شیخ زاید دسترسی دارد که مسیرهای آسانی را برای رسیدن به هر نقطه از دبی فراهم می‌کند.

 • مدیا سیتی دبی، پارک دانش دبی، شهر اینترنتی دبی؛ 10 دقیقه با ماشین.
 • مرکز شهر دبی، برج خلیفه، مرکز خرید دبی؛ 25 دقیقه با ماشین.
 • خلیج تجاری و دبی لند؛ 25-35 دقیقه با ماشین.
 • فرودگاه بین‌المللی دبی؛ 30 دقیقه با ماشین.
 • حمل‌و‌نقل عمومی در اعمار بیج فرانت

اگر قصد خرید ملک در اعمار بیچ فرانت را دارید حمل‌و‌نقل عمومی یک معیار مهم است. نزدیک‌ترین ایستگاه‌های مترو به ساحل اعمار، نخیل و داماک هستند که هر دو با اتوبوس در عرض 10-15 دقیقه قابل دسترسی هستند.

 • امکانات تحصیلی

جامعه اعمار هنوز مدرسه و مهدکودک خود را ندارد. نزدیکترین مهدکودک‌ها و مدارس در دبی مارینا واقع شده‌اند (5-10 دقیقه با ماشین):

 • مهد کودک مونرو (Murjan 6, JBR)
 • مهد کودک سرگرمی و بازی (صدف 2، JBR)
 • مهد کودک خانواده و دوستان (Fattan Tower JBR)

نزدیک‌ترین مدارس نیز در خارج از ساحل اعمار واقع شده‌اند و حدود 10 دقیقه با ماشین فاصله دارند:

 • مدرسه بین‌المللی چویفت از سیستم آموزشی SABIS پیروی می‌کند،
 • مدرسه بین‌المللی Regent ارائه دهنده برنامه درسی ملی انگلستان
 • مدرسه آمریکایی دبی که مطابق با برنامه درسی ایالات متحده است

اعمار بیچ فرانت - خرید ملک در دبی - املاک یونایتدسون

 • امکانات بهداشتی

نزدیک‌ترین بیمارستان‌، مرکز پزشکی مارینا، کلینیک دبی مارینا، کلینیک بیمارستان امارات و کلینیک Le Royal Meridien هستند که همگی در مارینا دبی واقع‌شده‌اند و حدود 10 دقیقه با ماشین از ساحل اعمار فاصله دارند.

امکانات فوق هر سرمایه‌گذاری را برای خرید ملک در اعمار بیچ فرانت ترغیب می‌کند.

اگر مایل به خرید ملک در دبی هستید می‌توانید به خرید ملک در اعمار بیچ فرانت فکر کنید و از بین آپارتمان های 1 تا 3 خوابه و پنت هاوس‌های لوکس 5 و 6 خوابه که ترکیبی عالی از راحتی و آسایش را ارائه می‌دهند، دست به انتخاب بزنید. علاوه بر این‌ها این آپارتمان‌ها منظره 360 درجه از ساحل را نیز فراهم میکند.

جمع‌بندی

اعمار بیچ فرانت در دبی - خرید ملک در دبی - املاک یونایتدسون

خرید ملک در اعمار بیچ فرانت از جمله گزینه‌هایی است که به تازگی در اختیار علاقه‌مندان به خرید ملک در دبی قرار گرفته است. این شهرک ساحلی نوساز و در حال توسعه است. این شهرک دارای امکانات رفاهی و تفریحی ساحلی عالی است و اگرچه امکانات آن تکمیل نشده است اما دسترسی خوبی به امکانات رفاهی، بهداشتی تحصیلی و حمل‌و‌نقل دارد و نظر سرمایه‌گذاران را به خود جلب کرده است.

لیست ملک هااعمار بیچ فرانت

آپارتمان های بای ویو در اعمار بیچ فرانت - خرید آپارتمان در دبی - املاک یونایتدسون ۳
فروشی
پیشنهاد جدید

آپارتمان های بای ویو در اعمار بیچ فرانت

آپارتمان‌های بای ویو در اعمار بیچ فرانت قرار گرفته اند، منطقه ای فوق العاده لوکس و مدرن؛ ج ...
آپارتمان‌های بای ویو در اعمار بیچ فرانت قرار گرفته اند، منطقه ای فوق العاده لوکس و مدرن؛ جایی که می توانید یک سبک ز ...

مقایسه لیست ها