الصفا

جستجوی پیشرفته

الصفا | یک مجتمع مسکونی فوق لوکس در غرب دبی

درباره الصفا

الصفا محله ای در غرب دبی است که از شرق با الوصل، از جنوب با القوز، از شمال به جمیرا و از غرب با المناره احاطه شده است. دو مجتمع فرعی الصفا 1 و الصفا 2، که شامل مناطق مسکونی بسیار مجلل هستند، الصفا را تشکیل می دهند. کنسولگری چین، مدرسه ابتدایی جمیرا، مدرسه انگلیسی زبان امارات و مدرسه انگلیسی زبان جمیرا از مکان های مهم و قابل توجه در الصفا هستند.

محله الصفا دبی دبی - خرید ملک در دبی - املاک یونایتدسون

الصفا روی نقشه

صفا پارک ، یکی از محبوب‌ترین و زیبا ترین پارک‌های دبی، در اینجا قرار دارد

منظره های شگفت انگیز از خط افق و کانال آبی دبی

نزدیکی به ساحل کایت، مرکز شهر دبی و جاده شیخ زاید

در همسایگی جمیرا با الوصل و ام سقیم

منطقه ی الصفا

پارک معروف صفا در الصفا که محله ای مسکونی که در قلب دبی است واقع شده است. این شهر عمدتاً یک منطقه مسکونی است و با جمیرا، الوصل و ام سقیم هم مرز است. ساحل شلوغ کایت و مرکز شهر زیبا و هیجان انگیز دبی نیز به آن نزدیک هستند. ساکنان الصفا به دلیل نزدیکی منطقه به بسیاری از مناطق شهری پر جنب و جوش، سبک زندگی فعالی دارند. این منطقه با کانال آبی تماشایی دبی هم مرز است که از آن می توان چشم اندازی زیبا و خیره کننده از منظره شهری دبی را داشت. در الصفا دو مجتمع فرعی الصفا 1 و الصفا 2 وجود دارد که از هم جدا شده اند. هر دو منطقه به خوبی ساخته شده‌اند و ویلاها، آپارتمان‌ها و خانه‌های شهری متنوعی را در اختیار ساکنان و سرمایه‌گذاران بالقوه قرار می‌دهند.

بخش عمده ای از خانه های الصفا ویلا هستند. این منطقه با جاذبه های متنوع، مدارس، فروشگاه ها و امکانات پزشکی که همگی در این محله قرار دارند، سبک زندگی راحتی را برای ساکنان ایجاد کرده است. حتی اگر نتوانید مکان های خاص و مورد نظر خود را در داخل محله پیدا کنید، الصفا به مکان های مهم نیز نزدیک است.

الصفا در دبی - خرید ملک در الصفا- املاک یونایتدسون

این محله زندگی راحت و فوق لوکس با منظره های خیره کننده ای را در اختیار ساکنان قرار می دهد. کانال آب دبی که از این محله می گذرد زیبا است و چشم اندازهای زیبایی را ارائه می دهد. الصفا زندگی دلپذیری را برای خانواده‌ها، مهاجران و دانشجویان با انتخاب‌های مختلف مسکن و بسیاری از امکانات رفاهی در نزدیکی فراهم می‌کند.

املاک موجود در الصفا

طرح های معماری مدرن با تأثیرات اسلامی و اروپایی را می توان در مناطق مسکونی الصفا مشاهده کرد. هر یک از دو مجتمع فرعی الصفا، صفا 1 و صفا 2، دارای ترکیبی از ویلا،، تاون هاوس و آپارتمان است. الصفا هم به خاطر ویلاهای مستقل و هم به خاطر ویلاهایی که در مجتمع ها قرار دارند، مشهور است. برخی از عمارت ها بیش از 11 اتاق خواب دارند، در حالی که ویلاها تنها از سه اتاق خواب شروع می شوند. ویلاهای 3، 4 و 5 خوابه در الصفا انتخاب های محبوبی هستند. از آنجایی که این منطقه یک مجتمع ویلایی است، ساختمان های آپارتمانی زیادی در این نزدیکی وجود ندارد. با این حال، آپارتمان های این منطقه، مانند بقیه محله، دارای چیدمان جادار و فضاهای عمومی هستند .

اگرچه الصفا به دلیل خانه های فردی و شخصی خود به خوبی شناخته شده است ، اما به دلیل سبک زندگی نزدیکی که مجتمع های ویلایی با خانه های فردی دارند به خوبی مورد توجه قرار گرفته است. دسترسی به امکانات مشترک مانند زمین های ورزشی، زمین های بازی، سالن های بدنسازی و موارد دیگر از دیگر مزایای زندگی در این مجتمع است.

الصفا 1

ویلاهای با شکوه ، میدان وصل و مجتمع الحله از معروف ترین محله های الصفا 1 هستند. 90 ویلا که مجتمع ویلایی اسپلندر را تشکیل می دهند در مرکز الصفا 1 واقع شده اند و دارای خانه های 4 خوابه دوبلکس هستند . هر آپارتمان دارای استخر مخصوص به خود و زمین های آراسته شده است. یکی دیگر از محله های محبوب در الصفا 1 میدان وصل نام دارد. دارای 174 تاون هاوس با سه و چهار اتاق خواب می باشد. هر یک از 16 ویلا در مجتمع کوچکتر الحله که تنها 16 واحد دارد و یک مرکز اجتماعی کوچک و سالن ورزشی ، استخر خاص خود برای استفاده ساکنان را دارد.

منطقه الصفا در دبی- املاک یونایتدسون

الصفا 2

مجتمع های بایتی 22 و الوصل ویلیج در الصفا 2 قرار دارند. هر آپارتمان دارای باغ مخصوص به خود، یک اتاق رختشویی و یک اتاق خدمتکار است. در الوصل ویلیج 26 خانه چهار خوابه نیمه مجزا وجود دارد. یک استخر خصوصی، یک باغ و پاسیو خصوصی، یک منطقه باربیکیو، یک اتاق رختشویی و یک اتاق خدمتکار در هر آپارتمان گنجانده شده است. در محوطه الوصل ویلیج از حیوانات خانگی به خوبی استقبال می شود.

زیرساخت حمل و نقل الصفا

یافتن گزینه های حمل و نقل یا مدیریت رفت و آمد برای ساکنان الصفا مسئله سخت و چالش برانگیزی نیست. ایستگاه مترو بانک نور 5 دقیقه با مرکز مجتمع فاصله دارد و نزدیکترین ایستگاه مترو است. بسته به جایی که در الصفا هستید، فاصله تا ایستگاه مترو بیزینس بی بین 6 تا 10 دقیقه متغیر است. علاوه بر این، چندین ایستگاه اتوبوس در صفا ۱ و منطقه اطراف صفا ۲ وجود دارد. این ایستگاه‌ها از ایستگاه‌های مترو و همچنین مکان‌های مهم در دبی عبور کرده و به آن‌ها متصل می‌شوند. علاوه بر این، تعدادی ایستگاه اتوبوس در نزدیکی جمیرا و ام سقیم وجود دارد.

الصفا ۲ در دبی - املاک در الصفا - املاک یونایتدسون

ارزش چشمگیر الصفا

در تمام طول سال، ساکنان الصفا غرق در انواع فعالیت ها و مراسم ها هستند. ساکنان می توانند در جشنواره غذای دبی که در سواحل مجاور میزبانی می شود، علاوه بر جشن های شب سال نو و مناسبت های شاد در محله های معروف منطقه، شرکت کنند. کانال دبی، جایی برای دویدن برای همه سنین و جنسیت ها، یکی دیگر از رویدادهای شناخته شده ای است که در کانال آبی دبی برگزار می شود.

الصفا به عنوان محله ای بسیار عالی در نظر گرفته می شود زیرا دارای انواع گزینه های مسکن همراه با جاذبه های متنوع است و این منطقه هر آنچه که برای یک زندگی دلپذیر و لوکس نیاز دارید را دارد. از آنجایی که جاده شیخ زاید، جمیرا و ام سقیم به این محله نزدیک هستند، ساکنان الصفا دسترسی سریع به تمام نقاط دبی دارند.

لیست ملک هاالصفا

در حال حاضر هیچ خاصیتی در این صفحه موجود نیست. لطفا بعدا دوباره امتحان کنید.

مقایسه لیست ها