جمیرا ویلیج تراینگل

جستجوی پیشرفته

جمیرا ویلیج تراینگل | خانه رویایی خود را در منطقه جمیرا ویلیج تراینگل دبی داشته باشید

درباره جمیرا ویلیج تراینگل

جمیرا ویلیج تراینگل که قبل از تبدیل شدن به یکی از متراکم ترین مناطق دبی به عنوان یک منطقه ی بیابانی شناخته می شد، اکنون به عنوان یکی از جاه طلبانه ترین پروژه ها با بهترین طراحی ها در دبی شناخته می شود. محله جمیرا ویلیج تراینگل در لبه شمالی دبی، در نزدیکی مناطق ساحلی دبی مارینا و جمیرا بیچ رزیدنس قرار دارد. بزرگراه های الخیل و شیخ محمد بن زاید که دو گذرگاه اصلی کشور هستند، به گونه ای استراتژیک در نزدیکی این منطقه قرار دارند و سفر آسان‌تری به دیگر مکان های مهم و کلیدی امارت را فراهم می‌کنند.

جمیرا ویلیج تراینگل در دبی - خرید ملک در جمیرا ویلیج تراینگل دبی - املاک یونایتدسون

جمیرا ویلیج تراینگل در مقایسه با جمیرا ویلیج سرکل

پس از ساخت جمیرا ویلیج سرکلشرکت نخیل پروژه بزرگ دیگری را به عنوان جمیرا ویلیج تراینگل راه اندازی کرد. این منطقه برای تشویق یک فضای سالم ، زیرساختی روستایی با فضای سبز در کنار خیابان ها دارد.بیش از 5000 پروژه ی مسکونی از جمله ویلا، تاون هاوس و آپارتمان در 9 مجتمع مسکونی این منطقه موجود هستند.

ویژگی های عالی جمیرا ویلیج تراینگل برای خانواده ها

این پروژه مسکونی با برج ها و ویلاهای مسکونی مجلل خود که معرف معماری معاصر هستند، شهرت بازار املاک دبی را افزایش می دهد. همچنین با امکانات درجه یک سبک زندگی تکمیل شده است.

ساکنان این منطقه میتوانند در امنیت و آسایش در جمیرا ویلج تراینگل زندگی کنند. علاوه بر این، جمیرا ویلیج تراینگل دارای یک مرکز اجتماعی با انواع مغازه ها، سوپرمارکت ها، رستوران ها و مناطق تفریحی است که محلی ها می توانند یک روز هیجان انگیز را بدون نیاز به دور شدن از خانه های خود داشته باشند. در نتیجه، جمیرا ویلیج تراینگل یکی از خانواده محورترین محله های دبی است.

با یک لوکیشن آرام در حومه ی شهر، جمیرا ویلیج تراینگل یکی از بهترین محله های دبی برای خانواده ها می باشد. ویلاها وتاون هاوس های این منطقه معمولا فضاهای بزرگی را ارایه می دهند. خانه‌ها در طرح‌بندی‌های مختلفی وجود دارند و همگی دارای زمین‌های بزرگ با فضای باز هستند.

جلو و عقب ویلاها و تاون هاوس ها هر کدام دارای زمین های چمن باز هستند. جمیرا ویلیج تراینگل همچنین یکی از محله های دبی است که دارای سیستم خنک کننده منطقه ای است.

امکانات و تسهیلات در جمیرا ویلیج تراینگل

ساختمان‌های مسکونی با ارتفاع کم و متوسط ​​مختلفی در این منطقه وجود دارد که بسیاری از آنها دارای فروشگاه‌های خرده‌فروشی در طبقه همکف هستند و موقعیت مناسبی دارند . با وجود اینکه بخش بزرگی از این منطقه تکمیل شده ، ساختمان های مسکونی و امکانات تفریحی متعددی همچنان در حال ساخت هستند.

از آنجاییکه مرکز شهر قطب تمام فعالیت ها می باشد، خیابان های این منطقه معمولا شلوغ نیستند و از آرامش بالایی برخوردار می باشند.

محله جمیرا ویلیج تراینگل در دبی - محله جمیرا ویلیج تراینگل - املاک یونایتدسون

ساکنان همچنین از امکانات رفاهی زیادی در این محله بهره مند می شوند که از مناطق سبز قابل توجه در پارک ها تا چمن های تمیز در داخل ویلاها را شامل می شود. معابر این محله با گیاهان و درختان مناسب تزئین شده است که به فضای دوستدار محیط زیست کمک می کند. علاوه بر این، یکی از محله های دوستدار حیوانات خانگی دبی نیز می باشد.

جمیرا ویلج تراینگل علاوه بر اینکه به شما اجازه میدهد حیوانات خانگی خود را راه ببرید، دارای یک پت شاپ به نام پت ویلج نیز می باشد. این منطقه همچنین دارای یک کلینیک حیوانات خانگی نیز می باشد که در امپریال رزیدنس واقع شده است.

جمیرا ویلیج تراینگل همه چیز دارد؛ از رستوران تا کلینیک

سبک زندگی جمیرا ویلیج تراینگل به گونه ای است که آسایش و راحتی را برای ساکنان فراهم می کندچرا که در این منطقه راحتی و آسایش خانواده ها حرف اول را می زند. در کنار چندین امکانات رفاهی، از جمله مراکز تناسب اندام و سالن های زیبایی، این محله دارای فروشگاه ها، رستوران ها و سایر موسسات نیز می باشد.

بیش از 9 پارک محلی از جمله جاذبه‌های دوستدار محیط زیست در این محله هستند که برخی از آنها شامل آب‌نماهایی مانند حوض های بزرگ و فواره‌های آب می باشند. این محله همچنین دارای یک چیدمان فضای باز جذاب با چند باغ با مناطق باربیکیو و پنج زمین تنیس است که در هر یک از مجتمع های محبوب پراکنده شده اند. علاوه بر این، جمیرا ویلیج تراینگل یک آکادمی فوتبال نیز دارد که دوستداران ورزش در این منطقه می توانند از آن لذت ببرند.

منطقه جمیرا ویلیج تراینگل در دبی - منطقه جمیرا ویلیج تراینگل - املاک یونایتدسون

مراکز نگهداری از کودکان، مهدکودک ها، و مدارس نیز نزدیک به جمیرا ویلیج تراینگل وجود دارند. با وجود مهدکودک بین المللی جمیرا، که مستقیماً در داخل محله قرار دارد، دیگر نگران فرستادن فرزندان خود به مکان های دور برای یکی از مهدکودک های برتر بریتانیایی در امارات نخواهید بود.

ساکنان ممکن است در مواقع اضطراری به کلینیک های مختلف شناخته شده در منطقه مراجعه کنند. نزدیکترین مرکز، مدیکلینیک اسپرینگز است که در امارات هیلز واقع شده است و 11 دقیقه با شما فاصله دارد. در قلب جمیرا ویلیج تراینگل یک مرکز مراقبت از چشم به نام آلکون دبی نیز قرار دارد.

حمل و نقل عمومی، مراکز خرید و سایر امکانات

ساکنان جمیرا ویلیج تراینگل نیازی به نگرانی در مورد پارکینگ ندارند زیرا هر ویلای مسکونی دارای یک ایوان مشخص است که می تواند تا بیش از دو خودرو را در خود جای دهد . هر آپارتمان در مجتمع های آپارتمانی نیز دارای یک پارکینگ خاص می باشد.
از لحاظ حمل و نقل، در حال حاضر هیچ ایستگاه اتوبوس یا مترو در این نزدیکی وجود ندارد. در همین حال، نزدیک‌ترین ایستگاه اتوبوس 10 دقیقه با شما فاصله خواهد داشت و نزدیکترین ایستگاه مترو در فاصله ی 15 دقیقه ای از شما قرار خواهد داشت.

اف مارکت، سوپرمارکت سیفست وی و سوپرمارکت تراینگل سه سوپرمارکت بزرگ در جمیرا ویلیج تراینگل هستند. بزرگترین و در دسترس ترین از این سه سوپرمارکت اف مارکت است که محلی ها ممکن است برای خرید مواد غذایی به آنجا بروند.

دانات اکسپرس و چری گروسری دو فروشگاه رفاهی دیگر در مجاورت جمیرا ویلیج تراینگل هستند.

املاک مسکونی بزرگ در جمیرا ویلیج تراینگل

این منطقه گزینه های مختلفی را برای خریداران ملک ارایه می دهد. این موارد شامل ویلا، تاون هاوس و آپارتمان می باشند.

همانطور که از نام آن مشخص است، ویلاهای مدیترانه ای با شیوه ای الهام گرفته از مدیترانه ساخته شده اند. هنگامی که به دنبال خرید خانه ای با یک تا پنج اتاق خواب هستید، کلاستر مسکونی این منطقه یک انتخاب محبوب است. یکی از قابل توجه ترین مجتمع های آپارتمانی در این منطقه، مجتمع مسکونی امپریال رزیدنس است.

جمیرا ویلیج تراینگل - خرید ملک در دبی - املاک یونایتدسون

جمیرا ویلیج تراینگل یک انتخاب عالی برای همه

جمیرا ویلیج تراینگل برای مجردها، خانواده ها و زوج ها ایده آل در نظر گرفته می شود زیرا دارای آپارتمان های مدرن و امکانات مجلل و فوق لوکس است. در سال‌های آینده تعدادی پروژه ی مسکونی در این منطقه تکمیل می‌شود. برای برخی از مردم محلی، آلودگی ناشی از گرد و غبار و صدا ممکن است مشکل ساز باشد.

خوشبختانه، مجتمع‌های آپارتمانی که فقط در لبه‌های بیرونی مجتمع هستند، بیشترین کار ساختمانی را به خود اختصاص می‌دهند و شما با اقامت در قسمت های داخلی منطقه مجبور به تحمل صدا و مزاحمت کارهای ساختمانی نخواهید بود.

لیست ملک هاجمیرا ویلیج تراینگل

آپارتمان های بلمونت جمیرا ویلج تراینگل
فروشی
پیشنهاد جذاب

آپارتمان های بلمونت در جمیرا ویلج تراینگل

1,832,828 AED
آپارتمان های بلمونت در دبی نمادی از رفاه و آرامش اگر به دنبال خرید خانه در دبی هستید و عوا ...
آپارتمان های بلمونت در دبی نمادی از رفاه و آرامش اگر به دنبال خرید خانه در دبی هستید و عواملی مانند لوکیشن، آرامش و ...
قیمت آپارتمان در دبی - املاک یونایتد سون
فروشی
پیشنهاد جذاب

آپارتمان های فشن در جمیرا ویلج تراینگل

850,000 AED
آپارتمان های فشن در جمیرا ویلج تراینگل پروژه ای در حال ساخت توسط شرکت ساخت ساز دانوب است ک ...
آپارتمان های فشن در جمیرا ویلج تراینگل پروژه ای در حال ساخت توسط شرکت ساخت ساز دانوب است که یکی از شاهکارهای معماری ...
آپارتمان های کلود تاور در جمیرا ویلیج تراینگل - خرید خانه و ملک در دبی- املاک یونایتدسون
فروشی
پیشنهاد جذاب
در حال ساخت

کلود تاور در جمیرا ویلیج تراینگل

724,632 AED
آپارتمان های کلود تاور در جمیرا ویلیج تراینگل دبی ساختمانی است که به زیبایی طراحی شده است ...
آپارتمان های کلود تاور در جمیرا ویلیج تراینگل دبی ساختمانی است که به زیبایی طراحی شده است تا چشمان شما را در دبی به ...
1 57.96 جزئیات

مقایسه لیست ها