سیتی واک

جستجوی پیشرفته

سیتی واک دبی

آیا قصد خرید ملک در دبی را دارید؟ یا تا به حال به این مسئله فکر کرده اید؟ یکی از بهترین مکان ها که برای خرید ملک در دبی فوق العاده است، سیتی واک نام دارد. سيتي واک دبی مقصد فوق العاده ایست که می‌توانید در آن زندگی و کار کنید. در هر قسمت از سيتي واک دبی که بروید خلاقیت محیط شما را احاطه می‌کند. در این محله همه چیز بر اساس جنب و جوش و فعالیت های اجتماعی بنا شده است. برای خرید ملک در سیتی واک دبی بیاید بیشتر با این منطقه فوق العاده آشنا شویم.

موقعیت سیتی واک دبی

ملک در سیتی واک دبی - املاک یونایتدسون

این منطقه توسط بهترین طراحان جهان طراحی و در محله ی جمیرا احداث شده است. محله ی جمیرا پرتقاضا ترین محله برای خرید ملک در دبی میباشد. سیتی واک در زمینی به مساحت 900 هزار متر مربع، در دو فاز احداث شده است. فاز اول این منطقه، مسکونی میباشد. در این فاز علاوه بر وجود آپارتمان های لوکس نیازهای مختلف ساکنین نیز فراهم شده است. همه ی امکانات و خدمات فراهم شده این مجموعه، در راستای تحقق یک زندگی ایده آل و شیک برای ساکنین است.

فاز دوم سیتی واک، شامل بهترین فروشگاه ها، رستوران ها، سینماها و لوکس ترین هتل ها است. همچنین دانشگاه کانادایی دبی و سیاره سبز نیز در این منطقه قرار دارد. همه ی این موارد باعث شده سیتی واک به یکی از برجسته‌ترین مناطق جمیرا و یکی از محبوب‌ترین مقاصد گردشگری در دبی تبدیل شود. امکانات مدرن و فوق العاده ی سیتی واک باعث شده افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، این منطقه را انتخاب کنند.

 دسترسی و حمل نقل در سیتی واک

خرید ملک در سیتی واک دبی - املاک یونایتدسون

یکی از عوامل مهم برای افراد هنگام خرید ملک در دبی و همچنین خرید ملک در سیتی واک دبی، دسترسی آن است. جمیرا به دلیل مجاورت با وسایل حمل و نقل عمومی مختلف و تنوع املاک و مستغلاتش یکی از پرطرفدارترین مناطق امارات است. در دسترس بودن، نقش مهمی در متمایز کردن سیتی واک ایفا کرده است.

سیتی واک دارای موقعیت استراتژیک در نزدیکی برج خلیفه است. این منطقه در تقاطع خیابان الصفا و خیابان الوصل واقع شده است که دسترسی به دبی مال، ایستگاه مترو برج خلیفه و جاده شیخ زاید را تسهیل می کند. شیخ زاید یکی از خیابان های اصلی و مهم در امارات است.

خرید ملک در سیتی واک دبی

خرید ملک در دبی - املاک یونایتدسون

املاک سیتی واک متشکل از 34 برج مسکونی است. همه ی ساختمان ها با نمای شیشه‌ای ساخته شده‌اند که در تاریکی می‌درخشند. در این منطقه واحدهای مسکونی متفاوت که از جمله آپارتمان های 1 تا 4 اتاقه و آپارتمان های دوبلکس قرار دارد. این تنوع در املاک، سیتی واک را به یک گزینه عالی برای خرید املاک در دبی تبدیل کرده است. برای خرید املاک در سیتی واک دبی لازم است بدانید فضای املاک از 84 متر مربع برای آپارتمان های یک خوابه شروع شده و تا 550 متر مربع برای آپارتمان های چهار خوابه افزایش می یابد.

بسیاری از آپارتمان‌های سیتی واک با لابی‌های بزرگ و پنجره‌های دوتایی مشرف به منطقه و نوردهی طبیعی طراحی شده‌اند. آپارتمان ها شامل اتاق‌هایی با حمام و سرویس‌های بهداشتی متمایز، کمد لباس‌های مدرن و جادار می‌باشند. در مورد آپارتمان های دوبلکس، آنها دارای دو بالکن، دو اتاق نشیمن و یک استخر خصوصی هستند. هر واحد مسکونی در منطقه دارای پارکینگ می باشد. تعداد پارکینگ ها با توجه به متراژ واحد مسکونی متفاوت است. به برخی واحد ها در این منطقه دو پارکینگ اختصاص داده شده است.

محدوده قیمت املاک سیتی واک

ملک در سیتی واک دبی - املاک یونایتدسون

در این قسمت میانگین قیمت خرید ملک در سیتی واک دبی را به درهم امارات را بیان کردیم. لازم به ذکر است که قیمت ها بسته به امکانات هر واحد متفاوت خواهد بود.

1 اتاق : 1,917,000

2 اتاق : 3,154,000

3 اتاق: 4,199,000

4 اتاق: 7,480,000

جمع بندی

خرید ملک در سیتی واک دبی، فرصتی ایده آل برای اقامت در یکی از پرطرفدارترین مناطق دبی است، زیرا سرمایه گذاران و کسانی که مایل به خرید ملک در سیتی واک دبی هستند، میدانند که قیمت ها با توجه به خدمات و امکانات این منطقه در مقایسه با املاک در مناطق مجاور رقابتی است.

لیست ملک هاسیتی واک

آپارتمان های میرتل در سیتی واک
فروشی
پیشنهاد جذاب

آپارتمان های میرتل در سیتی واک

1,246,000 AED
آپارتمان های میرتل در سیتی واک پروژه ای عظیمی دیگر از مجموعه پروژه های در حال ساخت در منطق ...
آپارتمان های میرتل در سیتی واک پروژه ای عظیمی دیگر از مجموعه پروژه های در حال ساخت در منطقه سنترال پارک یا همان پار ...
آپارتمان های لورل سنترال پارک
فروشی
پیشنهاد جدید

آپارتمان های لورل سنترال پارک در سیتی واک دب...

27,163,000 AED
آپارتمان های لورل سنترال پارک در شهرک سیتی واک دبی یکی دیگر از مجموعه پروژه های در حال ساخ ...
آپارتمان های لورل سنترال پارک در شهرک سیتی واک دبی یکی دیگر از مجموعه پروژه های در حال ساخت شرکت مشهور ساخت ساز مرآ ...

مقایسه لیست ها