شوبا هارتلند

جستجوی پیشرفته

برای کسانی که خواهان خرید ملک در دبی هستند، شوبا هارتلند منطقه ی مسکونی فوق العاده ای است که در قلب دبی واقع شده است. به دلیل فضای طبیعی موجود در آن منطقه و وجود واحد های مسکونی متنوع، متقاضی زیادی برای خرید ملک در شوبا هارتلند وجود دارد. در طراحی شوبا هارتلند به وجود فضای طبیعی توجه ویژه ای شده است و در آن علاوه بر برج ها ویلا هایی با چشم انداز طبیعی قرار دارد.

موقعیت منطقه ی شوبا هارتلند

شوبا هارتلند دبی - املاک یونایتدسون

خرید ملک در شوبا هارتلند به کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، بسیار پیشنهاد میشود. زیرا این ین یک منطقه ی حفاظت شده بوده و کلیه ی خدمات امنیتی برا کودک و والدین در نظر گرفته شده است. در نزدیکی این منطقه مجموعه های درمانی، مدراس و فروشگاه های مهمی واقع شده است.

علاوه بر این خود مجموعه شامل یک مرکز خرید، دو مدرسه ی بین المللی، فضای سبز وسیع، امکانات و سرگرمی و کافه رستوران های مختلف می‌شود. با توجه به نزدیکی مجموعه به مرکز شهر دبی ساکنین آن به تمام نقاط موجود در شهر به راحتی دسترسی دارند.

املاک منطقه ی شوبا هارتلند

ملک در شوبا هارتلند دبی - املاک یونایتدسون

برای خرید ملک در شوبا هارتلند باید در مورد دو مسئله مهم اطلاع داشته باشید.

1) شرایط منطقه: شوبا هارتلند پروژه ای مسکونی در سه فاز است که همچنان در حال ساخت میباشد. در سال2019 اکثر مساحت این پروژه تکمیل شده و از آن سال تحویل واحد های مسکونی شروع شد. طبق برنامه ریزی ها این پروژه تا سال 2025 تکمیل خواهد شد.

2) انواع واحد های مسکونی در منطقه: کسانی که قصد خرید ملک در شوبا هارتلند گزینه های فوق العاده ای برای انتخاب وجود دارد. واحد های مسکونی در شوبا هارتلند شامل آپارتمان های لوکس و معمولی و ویلا ها میشوند. بین افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند شوبا هارتلند به دلیل تنوع در املاک و نوع واحد هایشان یکی از پرتقاضا ترین مناطق است.

شوبا هارتلند دارای  برج هایی به نام creek vista, garden houses, one park avenue, میباشد. علاوه بر برج های نام برده شده در این منطقه 2 ویلای جنگلی به نام گاردنیا و هارتلند گرینز نیز ساخته شده است.

حمل و نقل و پارکینگ در شوبا هارتلند

منطقه ی شوبا هارتلند همچنان در حال ساخت بوده و استفاده از خودروهای شخصی در آن جا آسانتر خواهد بود. کسانی که مایل به استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی هستند، می توانند از ایستگاه های مترو واقع در مناطق مجاور مانند ایستگاه مترو Business Bay  استفاده کنند. دسترسی به این ایستگاه با ماشین 10 دقیقه طول می کشد. سفارش تاکسی از طریق اپلیکیشن های حمل و نقل مختلف مانند اوبر نیز آسان است.

در این مجموعه مجلل فضای زیادی برای پارک وجود دارد. می توانید چندین خودرو را در خارج از پارکینگ خانه های خود جای دهید. بازدیدکنندگان نیز می توانند بدون محدودیت خودروهای خود را در دو طرف خیابان پارک کنند.

قیمت املاک در شوبا هارتلند

خرید ملک در شوبا هارتلند دبی - املاک یونایتدسون

کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند می‌توانند در شوبا هارتلند واحد دلخواهشان را تهیه کنند. مساحت خانه های موجود از 465 تا 1585 متر مربع میباشد. حتی می‌توانید در این منطقه با قیمت مناسب زمین بخرید. حال برای خرید ملک در شوبا هارتلند به سراغ قیمت انواع آپارتمان می‌رویم. قیمت ها بر اساس میانگین قیمت به درهم بیان شده اند.
استدیو 779000
1 اتاق 961000
2 اتاق 1531000
3 اتاق 2557000
4 اتاق 5090000

جمع بندی

برای خرید ملک در شوبا هارتلند تمام امکانات رفاهی در آن فراهم شده است. واحد های مسکونی این منطقه مشرف به دریا بوده و چشم اندازی فوق العاده دارند.با توجه به موارد گفته شده، خرید املاک نیمه تمام یک گزینه ی عالی برای کسانی است که تمایل به سرمایه گذاری و خرید ملک در دبی را دارند.

لیست ملک هاشوبا هارتلند

آپارتمان های ریورساید کرسنت در شوبا هارتلند

1,570,000 AED
افرادی هستند که دوست دارند در یک محیطی آرام و به دور از هرگونه سرصدای شهری زندگی کنند. آپا ...
افرادی هستند که دوست دارند در یک محیطی آرام و به دور از هرگونه سرصدای شهری زندگی کنند. آپارتمان های ریورساید کرسنت ...

مقایسه لیست ها