محمد بن راشد سیتی

جستجوی پیشرفته

درباره محمد بن راشد سیتی

محمد بن راشد سیتی یکی از بزرگترین مجتمع ها با کاربری مختلط در دبی است. شهرک محمد بن راشد یک مجتمع آزاد است به این معنی که افراد غیر شهروند و غیر مقیم نیز شانس خرید ملک در آن را دارند. هزینه پیش بینی شده این پروژه 30 میلیارد درهم است و توسط حاکم امارات، شیخ محمد بن راشد آل مکتوم، در سال 2012 معرفی شد. جاذبه های گردشگری مدرن، مرکز فعالیت های تفریحی، بزرگترین مرکز خرید جهان، یک پارک بزرگ، یک تالاب دست ساز و 45 میلیون فوت مربع زمین آزاد همگی در این شهر گنجانده شده است. شیخ محمد بن راشد شخصاً شروع رسمی این پروژه را در ماه می سال 2015 آغاز کرد.

محمد بن راشد سیتی در دبی - املاک یونایتدسون

محمد بن راشد سیتی، بزرگتر از منهتن!

این منطقه در حال ساخت‌، با 26687 هکتار مساحت، که 20 درصد بزرگ‌تر از منهتن است، به نام حاکم دبی که کاخ او نیز در این منطقه قرار دارد نامگذاری شده است. میدان سیتی در نهایت در اطراف باشگاه مسابقه دبی قرار خواهد گرفت. مناطق کوچکتری مانند میدان 1، شوبا هارتلند، دیسترکت وان و ریسینگ کلاب دبی نیز در شهرک محمد بن راشد قرار دارند.

نگاهی دقیق تر به محمد بن راشد سیتی

خانه‌ها، ویلاها و آپارتمان‌های مجلل و با طراحی آینده نگرانه

مرکز خرید میدان وان، یکی از بزرگترین مراکز خرید شهر

دسترسی بسیار آسان به القوز ، دیزاین دیسترکت ، مرکز شهر و بیزینس بی

دارای مناطق مسکونی با فضای سبز فراوان و ویوی زیبا

دارای بزرگترین تالاب دست ساز جهان، شرم الشیخ

فرصت های سرمایه گذاری ارزشمند در محمد بن راشد سیتی

امکانات رفاهی محمد بن راشد سیتی

آپارتمان های مسکونی این منطقه هر کدام دارای یک پارکینگ مشخص هستند. ساکنان این منطقه به فضای پارکینگ زیادی در خانه های خود دسترسی دارند. از آنجایی که محمد بن راشد سیتی هنوز در حال ساخت است، ایجاد فضاهای پارکینگ همراه با رشد امکانات تفریحی در این منطقه پیش بینی می شود.

حمل و نقل عمومی

از آنجاییکه شهرک محمد بن راشد به منطقه ی بیزنس بی بسیار نزدیک می باشد، ایستگاه مترو بیزینس بی و ایستگاه مترو الصفا تنها در فاصله ی ده دقیقه ای از محمد بن راشد سیتی قابل دسترسی هستند.ساکنان همچنین می توانند در این منطقه از خط متروی اتحاد نیز استفاده کنند.

شهرک محمد بن راشد در دبی - املاک یونایتدسون

فرشگاه ها و سوپرمارکت ها

چند سوپرمارکت در نزدیکی محمد بن راشد سیتی وجود دارد. کارفور تنها 12 دقیقه تا این شهرک فاصله دارد و نزدیک برج خلیفه قرار دارد. علاوه بر آن، لولو اکسپرس در القوز تنها 9 دقیقه با شما فاصله خواهد داشت علاوه بر این، یک فروشگاه اسپینی نیز در پولو رزیدنس در نزدیکی میدان سیتی قابل دسترسی است.

مساجد و کلیساها

در حال حاضر هیچ عبادتگاهی در شهر محمد بن راشد وجود ندارد. با این حال، تعدادی مسجد در فاصله ی بسیار کم تا این منطقه قرار دارند. . رمضان جمعه ، مسجدی در البداء است که با ماشین 13 دقیقه با این شهرک فاصله دارد. مسجد الفاروق عمر بن الخطاب در الصفا نیز در فاصله ی 11 دقیقه ای تا این شهرک قرار دارد. کلیسای عیسی مسیح نیز در فاصله ی 10 دقیقه ای با محمد بن راشد سیتی قرار دارد که مسیحیان می توانند از آن استفاده کنند. معابد شیوا و کریشنا در بر دبی نیز برای مردم هندو در فاصله ی 20 دقیقه ای قابل دسترسی هستند.

مدارس و دانشگاه ها

محمد بن راشد سیتی دارای دو مدرسه است که هر دو موسسات آموزشی با شهرت جهانی هستند. مدرسه کالج شمال لندن دبی که در سال 2017 تأسیس شد، برنامه درسی بریتانیایی را دنبال می کند. مدرسه ی هارتلند نیز برنامه ی درسی بین المللی/بریتانیایی را دنبال می کند و در سال 2015 تاسیس شده است.

محمد بن راشد سیتی - املاک یونایتدسون

آکادمی مدرن جمز، که از برنامه های درسی IB و هندی پیروی می کند، 20 دقیقه با شهرک محمد بن راشد فاصله دارد. این مدرسه یکی از مدارسی است که نمره ی “عالی” را از KHDA گرفته است.

بیمارستان ها و سایر امکانات رفاهی

محمد بن راشد سیتی به موقعیت عالی خود مشهور است و بسیاری از امکانات ضروری را می توان در این نزدیکی یافت. امکانات معروف تنها 15 دقیقه با محمد بن راشد سیتی فاصله دارند. از جمله آنها می توان به بیمارستان امارات دبی و بیمارستان آمریکایی دبی اشاره کرد. بیمارستان آستر و بیمارستان مدیکلینیک ولکر دو بیمارستان دیگر نزدیک به محمد بن راشد سیتی هستند..

محمد بن راشد سیتی به دلیل موقعیت مرکزی خود، دسترسی آسان به بخش های مهم شهر را برای ساکنین فراهم می کند. بیزنس بی، القوز، داون تاون و دبی دیزاین دیستریکت در همسایگی محمد بن راشد سیتی قرار دارند. بنابراین، به عنوان یکی از ساکنین این منطقه ی محبوب، به راحتی به مناطق گردشگری و اقتصادی دبی دسترسی خواهید داشت. در آینده ی نزدیک، این شهرک بینظیر به بیزنس بی و داون تاون وصل خواهد شد. این به این معنی است که ساکنان این شهرک با برج خلیفه تنها یک دقیقه فاصله خواهند داشت.

جاذبه های محمد بن راشد سیتی

میدان وان مال یکی از بزرگ‌ترین مراکز خرید جهان خواهد بود که در این منطقه در حال ساخت می باشد. این مرکز خرید بینظیر که به زودی تکمیل خواهد شد، شامل 600 فروشگاه برندهای لوکس و 100 رستوران می باشد.

محمد بن راشد سیتی در دبی - املاک یونایتدسون

بزرگترین فواره رقصان دنیا ، امکانات ورزشی سرپوشیده با ورزش های آبی، و یک پیست اسکی سرپوشیده به طول 1 کیلومتر تنها تعدادی از لذت هایی است که این مرکز خرید امارات در آینده ارائه خواهد کرد. این مرکز خرید سالانه شش میلیون بازدیدکننده خواهد داشت و بیش از 12000 جای پارک را ارایه خواهد داد . انتظار می رود در کنار این مرکز خرید، یک منطقه تفریحی نیز با همکاری یونیورسال استودیو ساخته شود.

ساکنان بخش مسکونی محمد بن راشد سیتی 14 تا 17 دقیقه تا دبی مال ، مرکز خرید مرکاتو و مرکز خرید امارات فاصله دارند در حالی که مرکز خرید میدان وان هنوز در حال ساخت است. عاشقان خرید می توانند در دبی مال از خریدهای فوق لاکچری لذت ببرند. از سوی دیگر، بزرگسالان و خانواده های دارای فرزند نیز می توانند در پارک واقعیت مجازی در MOE لذت ببرند. تا انتهای سال 2022 انتظار می رود که این منطقه ی عالی دارای شمار زیادی از رستوران ها و مکان های تفریحی باشد. اگر چه در حال حاضر هم ساکنان این منطقه گزینه های زیادی برای تفریح و خرید در اطراف خانه ی خود دارند.

آینده ی روشن محمد بن راشد سیتی

محمد بن راشد سیتی که یکی از بزرگترین مجتمع های دبی می باشد، دارای شمار زیادی از خانه های مجلل و امکانات درجه یک می باشد. ویژگی های خاص این منطقه باعث شده اند تا از این منطقه به عنوان مرکز شهر جدید دبی نیز یاد شود. از آنجاییکه ویژگی های این منطقه قرار است رکورد های جدیدی را ثبت کنند، ساکنان دبی، توریست ها و سرمایه گذاران بی صبرانه منتظر تکمیل شدن این منطقه هستند. فاز یک و دو این منطقه تکمیل شده و فاز سه این پروژه نیز به زودی تکمیل خواهد شد.

لیست ملک هامحمد بن راشد سیتی

 آپارتمان های برکلی پلیس در میدان دبی
فروشی
پیشنهاد جذاب

 آپارتمان های برکلی پلیس در میدان

2,354,828 AED
آپارتمان های برکلی پلیس یکی دیگر از مجموعه پروژه های مسکونی است که در منطقه میدان شهر دبی ...
آپارتمان های برکلی پلیس یکی دیگر از مجموعه پروژه های مسکونی است که در منطقه میدان شهر دبی واقع شده است. منطقه میدان ...
آپارتمان های کانال فرانت رزیدنس در محمد بن راشد سیتی
فروشی
پیشنهاد جذاب

آپارتمان های کانال فرانت رزیدنس در محمد بن ر...

2,251,800 AED
بازار خرید و فروش املاک و مستغلات در امارات فرصت های سرمایه گذاری متنوعی را برای سرمایه گذ ...
بازار خرید و فروش املاک و مستغلات در امارات فرصت های سرمایه گذاری متنوعی را برای سرمایه گذاران خارجی ارائه میکند. ش ...
آپارتمان های لاگون ویو رزیدنس دبی
فروشی
پیشنهاد جدید

آپارتمان های لاگون ویو رزیدنس دبی

1,656,800 AED
امروزه شهر دبی میزبان شگفت‌انگیزترین آسمان‌خراش‌ها، برج‌های مسکونی و تجاری، مراکز خرید بزر ...
امروزه شهر دبی میزبان شگفت‌انگیزترین آسمان‌خراش‌ها، برج‌های مسکونی و تجاری، مراکز خرید بزرگ، جزایر مصنوعی و داشتن ا ...
ناون هاوس های مگ ۲۲ - خرید تاون هاوس و ملک در دبی- املاک یونایتد سون
فروشی
پیشنهاد جذاب
در حال ساخت

تاون هاوس های مگ ۲۲ در محمد بن راشد سیتی

3,999,000 AED
تاون هاوس های مگ ۲۲ از جدیدترین پروژه ‌های در حال ساخت شرکت ماج (MAG) در دبی است که در یکی ...
تاون هاوس های مگ ۲۲ از جدیدترین پروژه ‌های در حال ساخت شرکت ماج (MAG) در دبی است که در یکی از بهترین لوکیشن های دبی ...
ویلاهای الی ساب در محمد بن راشد سیتی- خرید خانه ویلایی و ملک در دبی- خرید ویلا در دبی-املاک یونایتدسون
فروشی
در حال ساخت

ویلاهای الی ساب در محمد بن راشد سیتی

3,550,000 AED
ویلاهای لوکس الی ساب در دبی واقع در منطقه‌ی میدان از خانه های شاهکاری است که توسط طراح لبا ...
ویلاهای لوکس الی ساب در دبی واقع در منطقه‌ی میدان از خانه های شاهکاری است که توسط طراح لباس مشهور الی ساب طراحی شده ...
4 293.85 جزئیات

مقایسه لیست ها