منطقه والی

جستجوی پیشرفته

امارات در طی سیاست گذاری برای کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند طرح های ویژه ای در نظر گرفته است. یکی از این طرح های ویژه برای افرادی که توانایی مالی متوسطی دارند خرید ملک در منطقه ی والی دبی است. منطقه ی والی، یک منطقه ی مقرون به صرفه در حاشیه ی دبی میباشد.

به افرادی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، خرید ملک در منطقه ی والی دبی پیشنهاد میشود، زیرا بر اساس ایده آل بودن برای اقامت با خانواده طراحی شده است. طبق طرح اصلی، منطقه ی والی شامل مجموعه ای از خانه های مدرن است که توسط مناظر سرسبز احاطه میشود.

موقعیت منطقه ی والی

منطقه والی دبی - املاک یونایتدسون

منطقه ی والی با مساحت 32 هزار متر مربع در شرق شهر دبی(جاده دبی – العین) واقع شده است. این منطقه از طریق بزرگراه شارجه به مرکز شهر میرسد. در حال حاضر پروژه منطقه ی والی به صورت کامل به بهره برداری نرسیده.به همین دلیل کسانی که تمایل به خرید ملک در منطقه والی دبی را دارند راحت ترند که برای رفتن به مرکز شهر از وسیله نقلیه شخصی استفاده کنند.  

برای این منطقه همه ی امکانات رفاهی، آموزشی، خدمات درمانی، سرگرمی و تفریحی در نظر گرفته شده است. از جمله آن امکانات میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  • مسیرهای پیاده روی
  • پارک ها
  • زمین های بازی
  • آمفی تئاتر
  • دهکده ورزشی 20 هزار متر مربعی
  • مسیرهای دوچرخه سواری
  • سالن و زمین های ورزشی
  • باغ ذن و باغ واحة

املاک در منطقه ی والی

ملک در منطقه والی دبی - املاک یونایتدسون

برای خرید ملک در منطقه ی والی دبی لازم است بدانید که این پروژه هنوز به بهره برداری نرسیده. تخمین زده شده که فاز اول آن به نام عدن(بخش ویلایی) Eden در سال 2023 تکمیل خواهد شد. علاوه بر این فاز، مجموعه آپارتمان های نارا،تالیا و اورانیا نیز در حال ساخت میباشند.

برای سرمایه گذاران و کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، در این منطقه گزینه های مختلفی از جمله ویلاها و آپارتمان های 3  و 4 خوابه وجود خواهد داشت. میانگین مساحت واحد ها در این منطقه از 185 متر مربع تا 215 متر مربع میباشد.

میانگین قیمت املاک در منطقه ی والی

برای خرید املاک در منطقه ی والی دبی، گزینه های ویلایی و آپارتمانی متفاوتی برای انتخاب خواهید داشت. میانگین قیمت آپارتمان ها از 1.1 میلیون درهم برای آپارتمان سه خوابه و برای آپارتمان چهار خوابه نیز از 1.41 میلیون شروع می شود.

در مورد ویلا ها، قیمت ویلای 3 خوابه از 1.2 میلیون درهم و قیمت ویلای 4 خوابه از 1.5 میلیون درهم شروع می شود. همانطور که مشاهده میکنید، قیمت آپارتمان ها مشابه قیمت ویلاها است و تفاوت آن ها در طراحی و معماریشان میباشد.

حمل و نقل و فضای پارکینگ در منطقه والی

افرادی که مایل به خرید املاک در محله ی والی دبی بوده و خودرو شخصی دارند، می توانند از طریق خیابان جبل علی، لهباب و خیابان دبی – العین تردد کرده و به همه ی نقاط شهر دبی بروند. در رابطه با حمل و نقل عمومی، ساکنان فعلا می توانند از ایستگاه اتوبوس واقع در خیابان دبی – العین استفاده کنند. در مورد پارکینگ نیز هر واحد مسکونی دارای پارکینگ اختصاصی برای دو خودرو می باشد.

جمع بندی

خرید ملک در منطقه والی دبی - املاک یونایتدسون

باتوجه به امکانات قرار داده شده برای منطقه ی والی و قیمت املاک در آن جا نسبت به دیگر مناطق در دبی، خرید ملک در منطقه ی والی دبی  برای کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند، بازدهی بالایی خواهد داشت. زیرا والی پروژه ای در حال ساخت بوده و کسانی که به دنبال خرید ملک در دبی هستند، میتوانند واحد های این منطقه را با قیمتی مناسب پیش خرید کرده و پس از تکمیل پروژه با قیمت بالاتری بفروشند.

لیست ملک هامنطقه والی

املاک یونایتد سون (2) ویلاهای ریوانا در دبی
فروشی
پیشنهاد جذاب

ویلاهای ریوانا در منطقه والی دبی

2,800,000 AED
ما امروزه دبی به عنوان یکی از شهرهای جذاب در بین مردم سرتاسر جهان شناخته می‌شود. این شهر ب ...
ما امروزه دبی به عنوان یکی از شهرهای جذاب در بین مردم سرتاسر جهان شناخته می‌شود. این شهر به دلیل پویایی اقتصادی، تو ...
تاون هاوس های اورانیا در منطقه‌ی والی - خرید ملک،ویلا و تاون هاوس در دبی - املاک یونایتدیون
فروشی
پیشنهاد جدید
در حال ساخت

تاون هاوس های اورانیا در منطقه‌ی والی

1,528,888 AED
تاون هاوس های اورانیا در منطقه‌ی والی دبی خانه های خانوادگی عالی و سرمایه گذاری هایی با ار ...
تاون هاوس های اورانیا در منطقه‌ی والی دبی خانه های خانوادگی عالی و سرمایه گذاری هایی با ارزش فوق العاده در دبی هستن ...
3 176.14 جزئیات

مقایسه لیست ها