دبی هیلز استیت

جستجوی پیشرفته

درباره دبی هیلز استیت

فاز اولیه شهر محمد بن راشد به نام دبی هیلز استیت یا دبی هیلز شناخته می شود. به دلیل نزدیکی به البرشا جنوبی و موقعیت آن در کنار بزرگراه الخیل E44 این محله کاملاً قابل دسترس است. بر اساس ادعاهای مطرح شده توسط هر دو سازنده ، اعمار و مراس هولدینگ در حال حاضر در حال توسعه دبی هیلز به عنوان یک سرمایه گذاری مشترک هستند.

طبق گزارش سالانه اجاره 2020، هیلز استیت محله ای محبوب در دبی برای اجاره خانه های مجلل است.

نگاهی به املاک دبی هیلز استیت

دبی هیلز استیت - املاک یونایتدسون

این پروژه از مجتمع هایی با چیدمان متنوع و زیبا، از جمله ویلاها، خانه های شهری و آپارتمان ها تشکیل شده است. یکی از معروف ترین منطقه گلف دبی، باشگاه گلف دبی هیلز است که دارای یک زمین گلف 18 حفره ای است و هنگام بازی، مناظری زیبا از برج خلیفه قابل مشاهده است.

این یک محله مسکونی لوکس با وسعت 11 میلیون متر مربع است. سه هتل، دو بیمارستان، یک مسیر دوچرخه سواری به طول 54 کیلومتر، دو خط مترو و دبی هیلز مال، یک مرکز خرید بزرگ، همگی برای این منطقه در نظر گرفته شده است. سه مدرسه، آکادمی جمز ویلینگتن ، مدرسه جمز نیو میلنیم ، و مدرسه بین المللی جمز نیز دسترسی آسانی دارند.

املاک دبی هیلز مناسب برای خانواده، امکانات خوبی برای ساکنانش در نظر گرفته است. اجاره‌کنندگان و سرمایه‌گذاران طیف وسیعی از گزینه‌های جایگزین در دبی هیلز دارند، زیرا انواع املاک به هر سلیقه ای در آنجا وجود دارد. افرادی که بچه‌های کوچک دارند می توانند از فضای ملایم‌تر منطقه و تعداد زیادی مدارس اطراف استفاده کنند.

از دیگر ویژگی های جالب می توان به زمین های بازی، مسیرها و فضاهای سبز اشاره کرد. به راحتی می توان فهمید که چرا دبی هیلز یکی از محبوب ترین محله های دبی است.

تسهیلات و امکانات دبی هیلز استیت

ملک در دبی هیلز استیت - املاک یونایتدسون

مرکز خرید دبی هیلز و مناطق مجاور بلوک های مسکونی هر دو دارای پارکینگ هستند. در دبی هیلز استیت، پارکینگ سرپوشیده در خانه‌های شهری، ویلاها و ساختمان‌های آپارتمانی موجود است. مسجدالسلام، مسجد الدشیتی و مسجد ابوبکر صدیق، سه مسجد در مجاورت املاک دبی هیلز هستند.

همه آنها با ماشین در ده دقیقه قابل دسترسی هستند. حمل و نقل عمومی اگرچه دو خط مترو در کنار این محله برنامه ریزی شده است، اما نزدیک ترین ایستگاه مترو در حال حاضر ایستگاه مترو امارات مال است که در نزدیکی محله البرشا واقع شده است.

این محله پس از توسعه بیشتر، ایستگاه های اتوبوس و ایستگاه های مترو خود را خواهد داشت. در حال حاضر ایستگاه اتوبوس محله البرشا جنوبی در فاصله 5 دقیقه ای قرار دارد. مواد غذایی و خرده فروشان مرکز خرید دبی هیلز یک هایپر مارکت دارد.

برای خرید از برترین سوپرمارکت‌های دبی، مردم محلی ممکن است به سوپرمارکت‌های متعدد در محله‌های مجاور که نزدیک به دبی هیلز استیت هستند، بروند. البرشا جنوبی دارای سوپرمارکت وست زون فرش ، سوپرمارکت اسواق، و بلک بری گروسری است. الدوری مارت ، کارفور سیتی مارکت ، و سانرایس سوپرمارکت در البرشا موجود هستند.

مراکز آموزشی دبی هیلز استیت

بسیاری از مدارس به دبی هیلز استیت نزدیک هستند. تنها ده دقیقه دورتر، شعبه آکادمی جمز ویلینگتن است. از سطح پایه (FS1) تا سال آخر سیزدهم، به برنامه تحصیلی بریتانیا متصل است. دانش آموزان پیش دبستانی تا سال 12 می توانند برنامه IB را در مدرسه بین المللی جمز بگذرانند. اگر به دنبال مدرسه ای هستید که برنامه درسی CBSE هند را ارائه می دهد، مدرس جمز نیو میلنیم را میتوانید بررسی کنید. تا کلاس نهم به کودکان در مهدکودک خدمت می کند.

خرید ملک در دبی هیلز استیت - املاک یونایتدسون

همه اینها در نزدیکی تپه های دبی و در امتداد جاده الخیل واقع شده اند. مدرسه آمریکایی علوم خلاق، مدرسه کینگز و آکادمی دبی هایتس تنها تعدادی از چندین مدرسه مجاور دیگر در البرشا و برشا جنوبی هستند.

پارک دانش که حدود 20 دقیقه با آن فاصله دارد که چندین کالج و مؤسسه آموزشی را در خود جای داده است، یک مرکز آموزشی شناخته شده است. دانشگاه میدلسکس دبی، دانشگاه ولون گونگ دبی و دانشگاه برادفورد دبی انتخاب های قابل توجهی هستند.

امکانات پزشکی در دبی هیلز استیت

یک بیمارستان وجود دارد. بیمارستان کینگز کالج درست خارج از محله قرار دارد. بیمارستان کینگز کالج لندن به منظور خدمت رسانی بهتر به نیازهای مردم دبی هیلز در سال 2019 درهای خود را به روی مردم باز کرد. این یک موسسه 100 تختخوابی قابل توجه با بخش جراحی، تمرکز بر مسائل ارتوپدی اطفال است. بیمارستان الزهرا و بیمارستان آلمانی سعودی هر دو در البرشا و بیمارستان مدیکلینیک پارک ویو در خیابان ام سقیوم قرار دارند. در اطراف محله، چندین مکان کلینیک آستر و تعداد زیادی داروخانه معروف وجود دارد.

نایت لایف و سایر امکانات

در 17 فوریه 2022، جدیدترین مجتمع سرگرمی و خرده فروشی اعمار در معرض دید عموم قرار گرفت. استورم، سریع‌ترین ترن هوایی سرپوشیده در جهان، و همچنین یک پارک ماجراجویی برای بچه‌ها در آن قرار دارد. مرکز خرید 2 میلیون فوت مربعی دارای انواع F&B و گزینه های خرده فروشی است، از جمله سینماهای راکسی و هایپر مارکت.

بسیاری از مناطق، از طریق جاده الخیل (E44) و خیابان ام سقیم (D63) به راحتی قابل دسترس است. مرکز خرید امارات، یکی دیگر از جاذبه های خرید در فاصله 10 دقیقه ای از دبی هیلز استیت قرار دارد و با مرکز خرید در دبی هیلز استیت قابل رقابت است.

در دبی هیلز مال، مردم محلی و مهمانان می توانند به راحتی رستوران های مختلفی را کشف کنند. بستنی و دسر، همبرگر پرتغالی، و رستوران‌ های بزرگ متعددی وجود دارد.

علاوه بر این، دو غذاخوری در دبی هیلز استیت وجود دارد: داک هوک که در باشگاه گلف دبی هیلز قرار دارد و براسری هیل هاوس. داک هوک و هیل هاوس: در باشگاه گلف دبی هیلز ، دو موسسه دارای مجوز وجود دارد که کمی ساکت تر هستند .

اگر به گردش در شب علاقه مند هستید ،البرشا و برشا هایتس برای شما بسیار مناسب است که مملو از سالن ها و بار ها و میخانه ها هستند.

آینده املاک دبی هیلز

خرید ملک در دبی هیلز استیت - املاک یونایتدسون

از آنجایی که این محله هنوز در حال توسعه است ، ممکن از برخی از مردم این پروژه شگفت انگیز در حال ساخت را دور بدانند ، پیش بینی میشود این پروژه در سال 2022 به طور کامل به پایان برسد. صاحبان خانه باید منتظر بمانند تا تمام امکانات رفاهی، از جمله مراکز حمل و نقل، سوپرمارکت ها و سایر امکانات ساخته شود. با توجه به خدمات فراوانی که از زمان افتتاح دبی هیلز مال به ساکنان ارائه می شود، زندگی در دبی هیلز استیت برای خانواده ها بسیار مناسب و لذت بخش خواهد بود. انتظار می‌رود املاک دبی هیلز به مکانی محبوب برای زندگی، اجاره و سرمایه گذاری در دبی تبدیل شود.

لیست ملک هادبی هیلز استیت

آپارتمان های الینگتون هاوس در دبی هیلز استیت
فروشی
پیشنهاد جذاب

آپارتمان های الینگتون هاوس در دبی هیلز استیت

1,844,828 AED
آپارتمان های الینگتون هاوس در دبی هیلز استیت مجموعه ای زیبا که همانند الماس تراشیده شده ای ...
آپارتمان های الینگتون هاوس در دبی هیلز استیت مجموعه ای زیبا که همانند الماس تراشیده شده ای در قلب شهرک دبی هیلز است ...
آپارتمان لایم گاردنز در دبی هیلز استیت - خرید ملک و سرمایه گذاری در دبی- املاک یونایتد سون
فروشی
پیشنهاد جدید
در حال ساخت

آپارتمان های لایم گاردنز در دبی هیلز استیت

1,120,888 AED
آپارتمان های لایم گاردنز در دبی هیلز استیت، آپارتمان های محبوبی هستند که دسترسی آسان به من ...
آپارتمان های لایم گاردنز در دبی هیلز استیت، آپارتمان های محبوبی هستند که دسترسی آسان به مناطق و جاذبه های معروف و ش ...
1 59.92 جزئیات

مقایسه لیست ها