شرکت ساخت و ساز تایگر گروپ

درباره ی شرکت سازنده تایگر گروپ

 

شرکت املاک تایگر، زیرمجموعه تایگر گروپ و یکی از بزرگترین و مهم ترین شرکت های ساخت و ساز در امارات است. پروژه های این شرکت در چندین حوزه از جمله املاک مسکونی و تجاری، نمایشگاه ها و انبارها می باشد. همچنین از نظر مدیریت املاک و تعمیر و نگهداری ساختمان نیز خدمات با کیفیتی را ارائه می دهد.

تاریخچه گروه تایگر

شرکت ساخت و ساز تایگر گروپ املاک یونایتد سون

تایگر گروپ در سال 1976 توسط ولید محمد الذوبی تاسیس شد و اکنون علاوه بر دبی، در ترکیه و کشور های حاشیه خلیج فارس نیز مشغول فعالیت است.

مهم ترین رویکرد این شرکت جذب افرادی است که قصد سرمایه‌گذاری یا خرید ملک در دبی را دارند. از این رو آن ها در 47 سال فعالیت خود، بیش از 200 پروژه مسکونی پیشرفته را احداث کرده اند.

پروژه های مهم تایگر گروپ

از جمله معروف ترین پروژه های تایگر گروپ می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

برج رجینا، برج امواج آبی، برج سه گانه، برج الرشید 3 و 4، سمایا وادی الصفا، برج المناره، برج الجوهرة. پروژه های پیمانکاری شامل برج الجیل، البیت متوحد، برج حفط 2، مسجد الرحمن، دانشگاه ملک خالد ، برج اوپال و…

ویژگی پروژه های شرکت ساخت و ساز تایگر گروپ

شرکت ساخت و ساز تایگر گروپ

تایگر گروپ برای ساخت پروژه های مسکونی خود، بهترین مناطق را انتخاب می‌کند. مکان اکثر پروژه های آن در نزدیکی مناطق مهم میباشد، به طوری که ساکنین آنجا به راحتی قابلیت دسترسی به امکانات و مراکز تجاری مهم را داشته باشند.

همچنین برای هر پروژه مسکونی فضای طبیعی اختصاصی در نظر گرفته می‌شود. به طور کلی پروژه های احداث شده توسط این شرکت نیاز کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند را در همه سطوح برآورده می‌کند.

پروژه های جدید این شرکت

رِزیدنسِزیدنس نِوا

این برج 4 طبقه پارکینگ و 17 طبقه آپارتمان دارد. که واحد های موجد در آن شامل 32 استدیو، 315 آپارتمان یک خوابه، 14 آپارتمان 2 خوابه و 44 دفتر تجاری میباشد.

برج سِسلیا

این برج مجموعا 36 طبقه دارد واحد های آن شامل 172 استودیو، 112 آپارتمان 1 خوابه و 36 آپارتمان 2 خوابه است.

برنامه ی پرداخت برای خرید  واحد های این 2 برج به صورت 5 ساله میباشد.

جمع بندی

تایگر گروپ با استفاده از تیم با تجربه ی خود، دائماً در تلاش است تا نیازهای بازار امارات را برآورده کند. این شرکت در طول سال‌های فعالیت خود توانسته به شهرت خوبی در بین سرمایه‌گذاران و کسانی که قصد خرید ملک در دبی را دارند برسد و بتواند اعتماد آن ها را جلب کند.

ما هنوز هیچ نماینده ای نداریم!

تماس با ما

زمان بندی تماس

مقایسه لیست ها