شرکت ساخت و ساز سیف دولوپرز

شرکت سازنده ی سیف

سیف دولوپرز(Safe Developers) يا همان هولدینگ توسعه دهنده ی سیف، یک شرکت فعال در حوزه ی ساخت و ساز است. شرکت سیف یکی از زیر مجموعه های شرکت سلیگو بوده و توسط آن تاسیس شده است. این شرکت در راستای تحقق ساخت خانه های رویایی تاسیس شده و هدف آن تنها ساخت پروژه های متعدد نمی‌باشد.

تاریخچه شرکت سیف دولوپرز

شرکت ساخت و ساز سیف دولوپرز

سلیگو گروپ در اوایل سال 1980 با یک شرکت تعمیر و نگهداری ساختمان در امارات شروع به کار کرد و از آن زمان به بعد به بخش های مختلف تقسیم شد تا در چندین منطقه در سراسر امارات و هند فعالیت کند .

شرکت توسعه دهنده ی سیف، یکی از زیرمجموعه های سیلگو گروپ میباشد که در امر ساخت و ساز،طراحی فضای داخلی، خرید و فروش ملک و لجستیک فعالیت می‌کند. این شرکت علاوه بر موارد فوق، خدمات تخصصی مثل مشاوره طراحی پروژه و مهندسی ارزش گذاری را نیز ارائه میدهد.

اهداف شرکت ساخت و ساز سیف دولوپرز

شرکت ساخت و ساز سیف دولوپرز یونایتد سون

اولین و مهم ترین هدف شرکت Safe Developers احداث پروژه هایی با کیفیت و در عین حال مقرون به صرفه با نام تجاری خود است. به همین دلیل خرید از شرکت سیف بهترین فرصت برای کسانی است که قصد خرید ملک در دبی را دارند.

تیم مشاوران این شرکت متشکل از متخصصان حوزه املاک بوده و از نزدیک با خریداران و سرمایه گذاران در ارتباط هستند. آن ها سعی می‌کنند ایده های مشتریانشان را به واقعیت تبدیل کنند و به آن ها اطمینان می‌دهند که رویاهایشان به حقیقت می‌رسد.

رویکرد های شرکت سیف دولوپرز

Safe Developers درک عمیقی از بازار املاک دبی، مقررات و الزامات آن دارد. این شرکت تضمین میکند پروژه هایش، بالاترین استانداردهای کیفیت را دارند. تعهد به برتری و توجه به جزئیات باعث شده است که این شرکت به عنوان یکی از قابل اعتمادترین توسعه دهندگان املاک در دبی شناخته شود.

اهمیت یک پروژه در شرکت سیف دولوپرز اندازه یا پیچیدگی آن نیست. در همه ی پروژه ها به یک اندازه برای یک طراحی های خلاقانه زمان صرف می‌شود و سعی می‌شود از تکنولوژی های به روز در ساخت آن استفاده شود.

جمع بندی

اگر به دنبال یک شرکت ساخت و ساز قابل اعتماد در دبی هستید، سیف دولوپرز انتخاب مناسبی است. این شرکت در عین توجه به کیفیت، سعی در ارائه املاک مقرون به صرفه همراه با خدمات استثنایی به مشتریانش دارد و عملکرد شرکت برای افرادی که مایل به خرید ملک در دبی هستند فراتر از انتظارشان خواهد بود.

ما هنوز هیچ نماینده ای نداریم!

تماس با ما

زمان بندی تماس

مقایسه لیست ها