شرکت هولدینگ مرآس

درباره شرکت هولدینگ مرآس

شرکت مرآس به‌عنوان یک شرکت هولدینگ در امارات متحده عربی فعالیت می‌کند. شرکت هولدینگ مرآس از طریق شرکت‌های تابعه خود، خدمات فروشگاهی، غذا و نوشیدنی، هتلینگ، مراقبت‌های بهداشتی، سازمانی و املاک و مستغلات را ارائه می‌دهد. شرکت مرآس سرمایه‌گذاران را تشویق به خرید ملک در دبی و ورود به بازار املاک و مستغلات می‌کند.

تاریخچه شرکت هولدینگ مرآس

شرکت هولدینگ مرآس2

شرکت مرآس در سال 2007 تأسیس شد و دفتر مرکزی آن در دبی، امارات متحده عربی قرار دارد. شرکت مرآس یک هولدینگ خصوصی مستقر در بوده و رئیس آن شیخ احمد بن سعید آل مکتوم است.

چه شرکت‌هایی تحت نظر شرکت مرآس هستند؟

به‌طور خاص بخش هتل شرکت هولدینگ مرآس شامل هتل و سوئیت‌های لاویل، سزار پالاس بلوواترز دبی، سزار ریزورت بلوواترز دبی، خانه زبیل و هتل ال سیف است. همچنین دارای یک بخش خرده‌فروشی، بخش غذا و نوشیدنی و یک بخش مراقبت‌های بهداشتی نیز است و به علت شهرت بسیار مورد توجه علاقه‌مندان خرید ملک در دبی است.

فعالیت‌های شرکت هولدینگ مرآس

شرکت هولدینگ مرآس3

این شرکت از زمان تأسیس، بیش از 80 میلیون فوت مربع ملک در دبی را با موفقیت تحویل داده است. این املاک شامل واحدهای تکی و بیش از 3500 واحد مسکونی شهرکی است. محبوب‌ترین پروژه‌های شرکت مرآس عبارت‌اند از Bluewaters Residences، Port De La Mer، Sur La Mer، BVLGARI، Cherrywoods و Nikki Beach Residences.

خرید املاک شرکت مرآس

شرکت های سازنده در دبی

در طی فرآیند خرید ملک در دبی، دو طرف که شامل خریدار و فروشنده است، تفاهم‌نامه منعقد می‌کنند. خریدار و فروشنده به ترتیب متعهد به خرید و‌ فروش ملک می‌شوند. سپرده اولیه توسط خریدار پرداخت می‌شود. در صورت انصراف از معامله، وجه سپرده توسط خریدار ضبط می‌شود و در صورت انصراف فروشنده، وجه را به خریدار بازپرداخت می‌کند. در صورت انجام معامله، خریدار باقی‌مانده موجودی را به فروشنده پرداخت می‌کند.

خرید ملک در دبی بهصورت (املاک خارج از طرح) Meraas Off-Plan

چندین دلیل خوب برای خرید ملک خارج از طرح در دبی:

  1. قیمت آن به‌طور قابل‌توجهی در مقایسه با املاک آماده کمتر است.
  2. با برنامه‌های پرداخت ویژه ارائه‌شده توسط شرکت مرآس، خرید یک آپارتمان یا ویلا آسان است: به‌جای پرداخت تمام قیمت، فقط باید پیش پرداخت کنید.
  3. اقتصاد قوی و ثبات قیمت مسکن دبی، خرید ملک توسط مرآس را به یک فرصت سرمایه‌گذاری عالی تبدیل می‌کند که بازده سرمایه‌گذاری بالا را به همراه دارد.

جمع‌بندی

در مطلب فوق شرکت مرآس را معرفی کردیم و دانستیم که علاوه بر فعالیت در زمینه املاک در دبی به مواردی مانند خدمات بهداشتی، هتلینگ و … نیز می‌پردازد. این شرکت بیش از 25 سال است که در زمینه املاک فعالیت دارد و طرح‌های خوبی برای خریداران ملک در دبی ارائه می‌دهد که مراحل عقد قرار داد آن بسیار ساده است.

ما هنوز هیچ نماینده ای نداریم!

تماس با ما

زمان بندی تماس

مقایسه لیست ها