شرکت ساخت و ساز مگ

 درباره ی شرکت سازنده مگ

شرکت ساخت و ساز مگ - خرید ملک در دبی- املاک یونایتدسون

 

شرکت سازنده مگ یک گروه چندملیتی از شرکت‌ها و بخش‌های مختلف است که مجموعه این گروه شامل بخش‌های املاک و مستغلات، پیمانکاری و مهندسی، صنعت و تجارت، خدمات باربری و هتلینگ است.

تاریخچه شرکت سازنده مگ

شرکت ساخت و ساز مگ - ملک در دبی- املاک یونایتدسون

 

شرکت مگ در سال 1978 تأسیس شد و یک گروه قدرتمند است که بیش از 2000 پرسنل در سراسر جهان در بیش از 50 شرکت و شعبه دارد. رئیس شرکت مگ موفق احمد القاده، در سال 1978، این مجموعه را تأسیس کرد که بخش‌های زیادی را در بر می‌گیرد.

 

افتخارات شرکت ساخت و ساز مگ

شرکت مگ - ملک در دبی- املاک یونایتدسون

 

احمد القاده با توسعه پروژه‌های مختلف جوایز متعدد را از آن این شرکت کرده است. برج‌های مالی امارات که در سال 2013 رکورد جهانی گینس را به دست آورد، شرکت مگ را به یکی از مشهورترین شرکت‌ها در منطقه تبدیل کرد.

هدف شرکت سازنده مگ دستیابی به رشد اقتصادی در بخش‌های تجاری، صنعتی، ساخت‌ و ساز، املاک و خدمات با حفظ ارزش‌های اخلاقی است.

 

ارزش‌های شرکت سازنده مگ

شرکت مگ - خرید ملک در دبی- املاک یونایتدسون

هر یک از شرکت‌های گروه مگ باید بالاترین سطح کیفیت را ارائه دهند و برای ارتقای سطح کیفیت کوشش کنند زیرا شرکت مگ هر سال سطح بالاتری از استاندارد را تعریف می‌کند.

 

فعالیت‌های شرکت مگ

مگ - ملک در دبی- املاک یونایتدسون

شرکت سازنده مگ به‌عنوان شعبه توسعه املاک و مستغلات مگ گروپ، بیش از 2500 واحد مسکونی را از زمان تأسیس خود تحویل داده است.

 

پروژه‌های شرکت مگ

ناون هاوس های مگ ۲۲ - خرید تاون هاوس و ملک در دبی- املاک یونایتد سون

شرکت مگ با ارائه 19 پروژه متمایز از زمان تأسیس، مجموعه متنوعی از خانه‌های شهری، آپارتمان‌ها و ویلاها را برای فروش در دبی ارائه می‌دهد. در ادامه مروری بر چندین پروژه محبوب این شرکت خواهیم داشت.

  • تاون هاوس های مگ ۲۲ از جدیدترین پروژه ‌های در حال ساخت شرکت ماج (MAG) در دبی است که در یکی از بهترین لوکیشن های دبی یعنی، منطقه‌ی میدان واقع در محمد بن راشد سیتی قرار دارد.
  • تاون هاوس های مگ پارک در محمد بن راشد سیتی برای انتقال حس خوب زندگی شهری و ارائه خانه‌ای منحصر به فرد در دبی ساخته شده اند. این املاک فروشی در دبی می توانند فرصت های سرمایه گذاری فوق العاده‌ای باشند.
  • MAG 230 یک پروژه مسکونی در دبی لند، به‌صورت یک برج بلند L شکل است که مجموعه‌ای از آپارتمان‌های لوکس را جهت خرید ملک در دبی ارائه می‌دهد.
  • MBL Residence یک پروژه مسکونی و تجاری است که آپارتمان‌های لوکس را برای طرفداران خرید ملک در دبی در جمیرا لیک تاورز (JLT) ارائه می‌دهد. این برج 42 طبقه دارای طراحی کلاسیک است.
  • خانه‌های شهری MAG Eye مجموعه‌ای از آپارتمان‌ها و خانه‌های شهری است که در میدان در محمد بن راشد سیتی واقع‌شده است. املاک موجود در MAG Eyes شامل خانه‌های شهری 3 و 4 خوابه و همچنین آپارتمان‌های استودیویی و 1 خوابه است.
  • MAG 318 یک برج مسکونی مرتفع است که در خلیج شلوغ بیزنس بی دبی واقع‌شده است. این برج که در 50 متری دبی مال واقع‌شده است، به یکی از پروژه‌های موردعلاقه طرفداران خرید ملک در دبی تبدیل‌شده است؛ که آپارتمان‌های استودیویی و 1 و 2 خوابه را ارائه می‌دهد.

جمع‌بندی

شرکت سازنده مگ زیر مجموعه گروه مگ است که از سال 1978 شروع به کار کرده و طی این مدت 19 پروژه موفق در دبی اجرا کرده است. این شرکت سطح استاندارد بالا و کیفیت فوق‌العاده را ارائه می‌دهد. این شرکت در سال 2013 به خاطر برج‌های مالی دبی رکورد گینس را به خود اختصاص داده‌است. شرکت مگ پروژه‌های بی‌نظیری را برای فروش املاک دارد که شما میتوانید به سادگی و همراهی وبسایت یونایتدسون مالک آنها شوید.
با پشتیبانی ۲۴ ساعته ما در واتسپ در ارتباط باشید و در کمتر در چند دقیقه ملک مورد نظر خود را رزرو کنید.

ما هنوز هیچ نماینده ای نداریم!

تماس با ما

زمان بندی تماس

مقایسه لیست ها